Selam Alejkum (Mirë se vini)

Libri i Vizitorëve

Date
By
Subject

Es-selamun alejkum

Po mirë valla.Qushtu duhet a!!

Date
By
Subject

Selam Alejkum

Kur une hapa kete Webfaqe me la shum pershtypje ,pos kesaj me dha kurajo dhe me beri te forte si Luanin.Jam e re dhe ndihem mire qe gjej force diku,fuqia ime vjen tani mu nga kto njohuri qe na ofrohen ne keto faqe interneti,them keshtu se aty ku une lexoj dhe marr njohuri te tilla i falenderoj nga zemra te gjithe ata qe punojn per te na pasuar ne rrugen e drejte ,Rrugen e All-llahut.O ZOTE i Madherishem ,shperblej te gjithe ata qe na japin mundesin qe te paisemi me kto njohuri qe ne na largojn nga humnera e shpirtin tone e plasojn ne Jete-Parajsë!
Ju lumte! Selam Alejkum!

Date
By
Subject

Selam Alejkum !

sa here degjoj fjale ku permendet emri i All-llahut me rrenqethet trupi dhe ndihem aq mire sa me behet sikur fluturoj nga gezimi.Zoti i bekofte ata qe shkruajn e mirren me librin e shenjet KUR'AN-I.

Me pelqen pa mase veq vazhdoni e na paisni me njohuri te tilla,njohuri te cilat i duhen qdo njeriu qe egziston ne kete toke.Selam Alejkum!

Date
By
Subject

Përshëndetje

Selam Alejkum si jeni a jeni mir ...

Date
By
Subject

Re: Përshëndetje

WE SELAMUN ALEJKUM

Items: 1 - 5 of 5

Search site

Punuar nga Talha Raka © 2008. Të gjitha të drejtat i mban autori.